Jogod van hozzá!
Nemzetközi oktatógárda, 93%-os elhelyezkedési arány, ingyenes elektronikus tananyag, szakmisztériumi ösztöndíj. Jelentkezz a legjobb vidéki jogi képzőhelyre, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karára!
31 jan
Iránymutató cikk a gyepek világáról
A Debreceni Egyetem kutatóinak gyepi biodiverzitásról szóló kutatása volt az elmúlt öt év legtöbbet idézett cikke a nagy múltú botanikai folyóiratban, a Florában.
Szakemberek a hipertóniáról
A modern kor legjelentősebb népbetegségeiről tanácskoztak családorvosok, belgyógyászok és gyógyszerészek a Debreceni Egyetem Aulájában.
31 jan
Beregszászon indít ápoló szakot az EK
Határon túli képzési hellyel bővíti kínálatát, és nagyszabású kutatási programokat is indít a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara 2017-ben.
30 jan
Size Of The Society
A társadalmi metabolizmus legfrissebb eredményeit vitatták meg hazai és külföldi szakemberek a Debreceni Egyetemen tartott kétnapos nemzetközi konferencián.
30 jan
Új szemléletmód az orvosképzésben
Hazai és nemzetközi szinten elismert diploma, magas fokú, a jövő változó elvárásaihoz igazodó tudás, hallgatóbarát campus – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
26 jan
Népbetegségek korszerű kezelése
A magas vérnyomás, a cukorbetegség, valamint a szív-és érrendszeri problémák legmodernebb gyógyszeres kezelési lehetőségeit tekintik át a szakemberek január 28-án, a Debreceni Egyetemen.
26 jan
Új irányzat a tomográfiában
Az anyagtudománytól az egészségiparig számos területen hasznosíthatóak azok a diszkrét tomográfiai módszerek, melyek kidolgozásában a Debreceni Egyetem matematikusai is kulcsszerepet játszottak.
25 jan
Érdekes endokrin esetek
A belső elválasztású mirigyek betegségeinek korszerű kezelési módjait és a hormonzavarok aktuális kérdéseit vitatják meg a Debreceni Egyetem szakemberei, január 27-én a DAB Székházban.
24 jan
Tudósiskola a Kossuth Gyakorlóban
A Csengő utcai gimnáziumba költözött egy napra a Debreceni Egyetem. A pályaválasztás előtt álló diákok számára tartottak kedden beiskolázási tájékoztatót az intézmény vezetői és a karok képviselői.