Test and Rest
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara partnervállalataival saját szervezésű szoftvertesztelői rendezvénysorozatot indított.
25 éves a veseátültetés Debrecenben
A jubileum kapcsán neves hazai és külföldi szakemberek részvételével tartottak tudományos ülést a DAB székházban. Díjjal ismerték el Asztalos László főorvos munkáját.
Amerikai delegáció a Debreceni Egyetemen
Bővülő partneri kapcsolatok: az egyik legrégebbi amerikai egyetemmel fűzné szorosabbra együttműködését a Debreceni Egyetem.
Színházi ősbemutató a Debreceni Egyetemen
Hazánkban először a Debreceni Egyetemen láthatja a közönség a kortárs csikánó drámaíró, Carlos Morton darabját, a Brown Buffalót. Az előadást az író is megtiszteli jelenlétével.
„Élj a szíved szerint”
Már gyermekkorban érdemes elkezdeni a legveszélyesebb betegség megelőzését: a szív világnapján szűrővizsgálatok és előadások hívják fel a figyelmet a kockázatokra.
Új szak Nyíregyházán
Százan kezdték meg tanulmányaikat az országban egyedülálló egészségügyi tanár mesterképzési szakon a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán.
Hello, Erasmus!
Igazi magyaros vacsorával és táncházzal köszöntötték a Debreceni Egyetemre érkezett külföldi hallgatókat.
Új szó az egyetemi szótárban: yoUDay
Telt házra készülnek a szervezők a Debreceni Egyetem szeptember 28-i, különleges tanévindító stadionshow-ján. Az új kezdeményezés nemcsak sok sztárt vonultat fel, de a közönséget is megmozgatja.
Köztársasági ösztöndíj a legjobbaknak
A Debreceni Egyetem 112 kimagasló teljesítményt nyújtó hallgatója részesült köztársasági ösztöndíjban a 2016/2017-es tanévben. Legnagyobb létszámban a TTK diájai, akik csütörtökön vették át az elismerést igazoló oklevelet.
Megjelent az Egyetemi Élet!
Jócskán elérte már a felnőtt kort a Debreceni Egyetem fiataloknak szóló diáklapja, az ebben a tanévben 55. évfolyamába lépő Egyetemi Élet.