yoUDay - visszaszámlálás
Már csak néhány óra, és kezdetét veszi az ország első stadionshow-ja. Pillants bele a kedd esti főpróbába és egy apró részletet is mutatunk! Éld át velünk, mert az egyetem napja, a Te napod!
Olimpiai bajnok a Debreceni Egyetemen
Berki Krisztián a Gazdaságtudományi Kar sportszervező szakán kezdte meg tanulmányait szeptemberben. A tornász csütörtökön azt is megnézte, hol tud készülni a vizsgák mellett a versenyekre.
Test and Rest
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara partnervállalataival saját szervezésű szoftvertesztelői rendezvénysorozatot indított.
Labdarúgóedzői képzés a Debreceni Egyetemen
A hazai felsőoktatási intézmények közül először a Debreceni Egyetem hallgatói szerezhettek a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) által akkreditált labdarúgóedzői diplomát. Az új szakemberek Telkiben, az szövetség központjában vették át okleveleiket. Idén is jelentkezhetnek a hallgatók!
25 éves a veseátültetés Debrecenben
A jubileum kapcsán neves hazai és külföldi szakemberek részvételével tartottak tudományos ülést a DAB székházban. Díjjal ismerték el Asztalos László főorvos munkáját.
Amerikai delegáció a Debreceni Egyetemen
Bővülő partneri kapcsolatok: az egyik legrégebbi amerikai egyetemmel fűzné szorosabbra együttműködését a Debreceni Egyetem.
Új szak Nyíregyházán
Százan kezdték meg tanulmányaikat az országban egyedülálló egészségügyi tanár mesterképzési szakon a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán.
Színházi ősbemutató a Debreceni Egyetemen
Hazánkban először a Debreceni Egyetemen láthatja a közönség a kortárs csikánó drámaíró, Carlos Morton darabját, a Brown Buffalót. Az előadást az író is megtiszteli jelenlétével.
„Élj a szíved szerint”
Már gyermekkorban érdemes elkezdeni a legveszélyesebb betegség megelőzését: a szív világnapján szűrővizsgálatok és előadások hívják fel a figyelmet a kockázatokra.
Új szó az egyetemi szótárban: yoUDay
Telt házra készülnek a szervezők a Debreceni Egyetem szeptember 28-i, különleges tanévindító stadionshow-ján. Az új kezdeményezés nemcsak sok sztárt vonultat fel, de a közönséget is megmozgatja.