Gyere be, hogy kimehess!
A nemzetközi lehetőségek expóját 22 szakmai- és külföldi ösztöndíjakkal foglalkozó szervezet, továbbá az egyetem és a Tempus Közalapítvány képviselőinek tájékoztatói színesítették.
Kis nemzetek nagy titkai
A kis államok kelet-közép-európai megítélését vizsgálják azon a nemzetközi konferencián, melynek október 6-7-én ad otthont a Debreceni Egyetem.
Mobil hallgatók
Az őszi szemeszterrel kezdetét vették a mobilitási lehetőségekről szóló tájékoztató előadások, programok a Debreceni Egyetemen.
Micsoda éjszaka volt!
Drónröptetéssel és szélcsatorna-bemutatóval már kora délután megkezdődtek a Kutatók Éjszakája programjai a Debreceni Egyetemen. A tudományos ismeretterjesztő és népszerűsítő rendezvényhez idén már 10. alkalommal csatlakozott az intézmény.
Egy mesés nap a mese fővárosában
Mesefesztivállal és ünnepi megemlékezéssel tisztelegtek a Debreceni Egyetem Gyermeknevelési és Felnőttképzési Karán (DE GYFK) „a nagy mesemondó”, Benedek Elek előtt születésének 157. évfordulóján.
Korszerű laborban oktatják a szerves kémiát
Mintegy 55 millió forintból alakították ki a Természettudományi és Technológiai Kar Szerves Kémiai Tanszékének új hallgatói laboratóriumát a Kémia épületben, a Gyógyszerésztudományi Kar által korábban használt helyiségekből.
yoUDay, ami összeköt
Az országban korábban még soha nem látott stadionshow-val bizonyította a Debreceni Egyetem közösségi összetartó erejét.
Olimpiai bajnok a Debreceni Egyetemen
Berki Krisztián a Gazdaságtudományi Kar sportszervező szakán kezdte meg tanulmányait szeptemberben. A tornász csütörtökön azt is megnézte, hol tud készülni a vizsgák mellett a versenyekre.
yoUDay - visszaszámlálás
Már csak néhány óra, és kezdetét veszi az ország első stadionshow-ja. Pillants bele a kedd esti főpróbába és egy apró részletet is mutatunk! Éld át velünk, mert az egyetem napja, a Te napod!
Test and Rest
A Debreceni Egyetem Informatikai Kara partnervállalataival saját szervezésű szoftvertesztelői rendezvénysorozatot indított.